Materiały reklamowe, informacyjne i inne

Często reklama to jeden z pierwszych kroków, które innym pozwalają zetknąć się ze Słowem Bożym i przesłaniem ewangelii. To, w jaki sposób zareklamujemy wieczory ProChrist na zewnątrz, będzie miało wpływ na wyobrażenia tych osób, które mogą stać się naszymi gośćmi.

Ważne jest żeby wyjść na zewnątrz z ewangelią (czyli i reklamą) w środek życia, na ulice... Tam, gdzie są ludzie, do których chce się dotrzeć. Ze świadomością, że najlepszą reklamą dla Bożej miłości jest wiarygodne życie chrześcijan. I tego powinniśmy się trzymać!

Proponujemy, żeby z poniższych propozycji wybrać te, które najbardziej pasują do sytuacji lokalnej i rozważnie zaplanować ich wykorzystanie w trakcie przygotowań do wieczorów ProChrist i już w trakcie ich trwania.

Poza tymi propozycjami jesteśmy w stanie przygotować projekty roll-upów i innych.

 

Materiały reklamowe do wydruku wg lokalnych potrzeb (z miejscem na umieszczenie własnych informacji: miejsce, data, godzina).

 


 

Plakat - pobierz do druku w pdf

 

Banner internetowy

 

Banner internetowy

 

Banner internetowy


 

 

Rollup

 

 

Zaproszenie - pobierz do druku w pdf

 

 

Zaproszenie - pobierz do druku w pdf

 

 

Pobierz wszystko


 

Konsultacje
Jako PR ProChrist jesteśmy także do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w tym zakresie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..